Afmelden bij afwezigheid

plaatje bij Afmelden bij afwezigheid bij een themaochtend

bij een themaochtend

Kan je toch niet aanwezig zijn?

Heb je je aangemeld voor een themaochtend, maar ben je toch niet in de gelegenheid om aanwezig te zijn; meld je dan alsjeblieft af bij de vestiging waar de themaochtend plaatsvind.

Zo komt jouw plek weer vrij voor een ander.

Vestiging E-mailadres Helpdesk* van 10.00 - 14.00 uur op werkdagen
Bussum bussum@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*
Eemnes eemnes@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*
Loosdrecht loosdrecht@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*
Muiden muiden@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*
Naarden naarden@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*
Weesp weesp@bibliotheekgooienmeer.nl 035 - 697 3000*